İvedik Organize Sanayi Bölgesinde yılların vermiş olduğu tecrübe ile yoluna devam etmekte olan ŞAHİN’S GRUP, siz değerli müşterilerimize 2005 kuruluş yılından itibaren kalite güvencesi ve yüksek hizmet kapasitesiyle hizmet vermektedir. Uzman ve deneyimli kadrosu ile ANKARA’ da önemli bir yere sahip olan firmamız; eğitimli personelleri ile kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Hizmet almak için bizlere ulaşan taleplere uygun maliyetler ve uygun zaman dönüşümleriyle karşılık vermekteyiz. Hizmet standartları gerekliliklerine uyumluluğu açısından yapılan kontrollerin akabinde teslimatı gerçekleştirmekte ve müşteri memnuniyetini sağlamak için teslimat sonrası desteklerimizi de vermekteyiz. Hatasız hizmet gerçekleştirmekte, müşterilerimizden bu doğrultuda olumlu dönüşler almaktayız. Konfor, temizlik ve hijyen amacıyla, sektörü sürekli takip etmekteyiz. Gelişen makineler yardımı ile, çalıştığımız makinelere entegre bir şekilde sürdüren dinamik ekibimiz sayesinde sektörde ki kaliteli duruşumuzu edinmişizdir. Firmamız müşterileri için sürekli yenilenmektedir. Her türlü görüş ve önerilerinizi bizlerin daha kaliteli hizmet vermesi için lütfen iletiniz!!

VİZYONUMUZ


KALİTE POLİTİKASI

Üretim ve hizmet kalitemizin sürekliliğini sağlamak ve sistem geliştirmek için eğitim ve bilgi kaynaklarımızı kullanmak. Müşterilerimize ihtiyaçlarına göre uygun ürünleri ve hizmetleri sunmak. Bunun için tüm kaynaklarımızı seferber etmek.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

 İş sağlığı ve güvenliğin esas alındığı bir çalışma ortamı oluşturmak için riskleri analiz ederek kaza oranlarını düşürmek. İş sağlığı ve güvenliği için kaynakları verimli kullanmak ve personelin bu konuda eğitimini sağlamak.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimizin taleplerini, müşteri memnuniyetini sağlayarak karşılamayı, olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimlerine en kısa sürede cevap vermeyi, temel ilkemiz olarak benimsemek. Tüm çalışma sistemimizi müşteri memnuniyeti odaklı hale getirmek.
ÇEVRE POLİTİKASI

Çevreye ve insan sağlığına zararlı maddeler kullanmamak. Duyarlılığımızın sürekliliğini sağlamak. Atıklarımızı en az seviyede tutmak, doğal kaynak tüketimini azaltmak, kirliliğini kaynağında önlemek ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak.